Rüyada Yusuf (A.S.) Görmek Ne Demek?

Yusuf (A.S.)

* Mülk ve saltanata, aile fertlerinden ayrı kalmaya, kıtlık görmeye, kendine hile yapılmasına ve bütün bunlardan sonra hayırlı ve saadetli döneme girmeye, Onu görmek kadınlardan aşırı ilgi görmeye ve bir kadınla imtihana tabi tutularak, bundan yüz akıyla çıkmaya delalet eder.

* Rüyada Yusuf (A.S.)’i görmek, mülke bazen kıtlığa, aile, akraba ve babasını kaybetmeye ve rüyayı gören hakkında hile yapılmasına işarettir. Yusuf (A.S.)’i görmek, hapishaneye ve ondan kurtulmaya veya kıtlığa işarettir.

* Rüyada Yusuf (A.S.)’i gören kimse düşmanına zafer bulur ve onun kusurunu affederek hayır ile muamele eder.Bazen Yusuf (A.S.)’i görmek deniz ve nehirleri kazmaya ve onları tasarruf etmeye veya ölüleri bir şehirden diğer bir şehre nakletmeye işarettir. Bazen de Yusuf (A.S.)’i gören kimse için harikulade bir şey meydana gelir.

* Rüyada Yusuf (A.S.)’in gömleğini görmek üzüntü ve kederin gitmesine ve hastalıktan şifa bulmaya işarettir.Yusuf (A.S.)’un gömleğinde kan varsa, ayrılığa, hapse girmeye, eğer gömleği yırtılmışsa itham edilmeye işarettir. Bir kadın rüyasında Yusuf (A.S.)’i görse, o kadının nimeti gider ve gözü kör olur. Kadri yüce ve şanlı bir şahsın sevgilisiyle gönlü dolar ve ona meftun olur. Eğer Yusuf (A.S.)’i gören kadında bu vasıflar mevcutsa, tövbe ve istiğfar eder.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
18 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.