Rüyada Ev Görmek Ne Demek?

Abdulgani Nablusî’ye göre;

Rüyada ev görmek, insanın dünyası ile yorumlanır. Rüyada yeni ve mükemmel bir evi olduğunu gören fakirse zengin olur, sıkıntıda ise genişliğe çıkar, sanatçı ise üne kavuşur, zengin ise malı artar, bu rüya herkes için hayırlıdır. Bir evi süpürüp temizlediğini görmek keder ve sıkıntıdan kurtulacağına, bir ev satın aldığını görmek, büyük bir menfaate, evinin içinde veya kapısında pislik görmek ev halkının ahlaksızlığına işarettir.

Bir başka rivayete göre de:

* Rüyada görülen evin bir çok tabiri vardır. Ev görmek erkeğin beraberce yaşadığı, hanımına işarettir. Bir kimse tanımadığı bir evin üzerin çıktığını görse o evin kıymeti ve seren nisbetince bir kadınla evlenir.

Bir kimse kendisini, sadece kireçlenmiş ve diğer evlerden ayrı bir evde görse, bununla beraber şerre işaret eden söz de söylese, o ev o kimsenin kabri olur.

Bir kimse kendisini sağlam bir evde hapsedilmiş ve kapısı üzerine kilitlenmiş görse, halbuki o ev de diğer evlerin ortasında olsa, o kimse hayır ve nimete işarettir.

Diğer Sayfaya Geç12345
ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
130 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir