İyi günler bugün rüyamda memleketteki evimizin önüne cami …

Müride bu rüyayı yorumlanması için gönderdi.

İyi günler
bugün rüyamda memleketteki evimizin önüne cami yapıldığını (evin hemen karşısında) gördüm inşaatta diye içine girmedim sonra bizim evin boyunun caminin boyundan uzun olması beni rahatsız etti nasılsa tekrar baktığımda camiyle evimiz yanyanaydı sonra birşey oldu caminin minaresinin şerefe kısmı bizim evin üzerine çöktü bir parça koparttı ama ben bu durumdan memnun oldum çünkü evin boyu camiden kısa oluyordu..
neyse sonra Ankara da kalıyormuşuz (halbuki Kütahyalıyım Ankarayla alakam yok ama daha yeni gezi vesilesiyle gitmiştim)evden içişleri bakanlığına bir evrak götürmek için çıkıyorum yol bilmediğim için otobüse binmek istiyorum ve oda oradan geçiyor oluyor vardığımda bir odada tanıdığım insanlar var onlarla fala konuşuyorum ama ben evrak için uğraşıyorum falan yorumlarsanız çok memnun olrm şimdiden teşekkürler

Rüyanın Tabiri:

Rüyanız hayrolsun inşallah. Öncelikle caminin yapılması evinizin yakında olması iyidir. Ancak minerenin bir kısmının yıkıldığını görmek bazı sıkıntılar yaşayacağınıza işarettir. İkinci rüyanıza gelirsek de devlet ile bir işiniz olacağına delalettir.

← Geri dön Rüyada Şehir

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!