Rüyada Heykel ve resim Görmek Ne Demek?

Rüyada Heykel ve resim görmek

Eşi hamile olan bir kimsenin rüyasında heykel veya resim görmesi, bir erkek çocuğunun dünyaya geleceğine, resimleri asılı görmek yolculuğa çıkacağına, bir yerde çalışıyorsa işinde başarılı olacağına, suçlu ise yakalanıp tutuklanacağına, iyi bir insan ise, düşmanından kurtulacağına, arkasına bir heykel yüklediğini görmek, halk arasında sayılan bir kişi olacağına, bir hayvan üzerine yüklü bir heykel görmek, menfaate ve özellikle uyanık olduğu halde heykel ve resim görmek, zarara, ziyana ve şerre delalet eder.

Rüyada heykel görmek kararsızlıkla yorumlanır. Rüyada bir heykelin yanında onu seyreder bir durumda oldugunu görmek, bir işe girmek için düşündüğüne ve karar,veremediğine delalet eder. Bir heykelin üzerine çıkarak poz verdiğini görmek, işinde başarıya ulaşacağına işarettir.

Bir heykel yaptığını görmek, bulunduğu işte bir icatta bulunarak o işin büyümesine delalet eder.

Rüyada Çamurdan bir heykel yaptığını görmek, hayalle uğraştığına delalet eder. Mermer bir heykeli yontarak onu düzelttiğini gören, çalıştığı yerin büyüklerinden takdir kazanır.

Bir başka rivayete görede: Rüyada heykel görmek, korkudan emin olmaya ve düşmana galip gelmeye işaret eder. Rüyada görülen heykel, evlada, hanıma, menfaata, din ve dünyaca muamelattan kaçınmaya işaret eder. Bazen de bu heykelleri görmek, namaz, ibadet ve taata işaret eder.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
2 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.