Rüyada Lamba Görmek Ne Demek?

Rüyada Lamba Görmek

Güzel ışık veren bir lamba, mutluluğun ve başarının işaretidir. Az ışık veren veya içinde ampul olmayan bir lamba, üzüntü ve sıkıntı anlamına gelir. Işık yanan lamba her konuda başarıdır.

Rüyada Lamba Yakmak

Genç bir erkek için, çok zor duruma düşeceğini; orta yaşta ise, hayatta başarıya ulaşmak için, henüz tecrübe sahibi olmadığına; genç bir kız ise hoş ve eğlenceli bir ziyafete gideceğine; yaşlılar için, iyi bir işte beklenmedik derecede talihin açılacağına işarettir.

Rüyada Lambayla Yürümek

Elinde lambayla yürüyen kimsenin hayatında güzel bir şey olur demektir.

Rüyada Lambanın Çatlaması Kırılması

Bir felakete yorumlanır.  Bir rivayete göre işinden ayrılır.

Rüyada Yanmış Lamba veya Kandil Görmek

Rüyada yanmış lamba veya kandil görmek, ibadete işarettir.

Rüyada Sönmüş Lamba veya Kandil Görmek

Sönmüş lamba ve kandil görmek ibadette tembelliğe delalet eder.

Rüyada Billur veya Camdan Lamba Görmek

Allah’ın (CC) emirlerine uyarak ibadet etmeye ve namazda niyazda bulunmaya delalet eder. Böyle bir lambayı yaktığını gören, ihsana ve ulu mevkie erer. Rüya sahibi hasta ise iyileşir. Sıkıntısı varsa geçer, karanlıktan aydınlığa çıkan bir insan gibi kederinden kurtulur.

Rüyada Lambayı Söndürdüğünü Görmek

Kendi eliyle iyi işlerinin hepsine sekte vurur. Eğer yanmakta olan lamba kendi kendine sönüyorsa, rüya sahibi ağır hasta ise ölür, tüccarsa zarar eder. Şiddetli bir rüzgar eserek lambayı söndürüyorsa, devlet büyüklerinden birinin zulüm edeceğine işarettir. Bazen de bekar ise boşboğazlığı yüzünden itibarından kaybeder, eğer evli olmayan bir kadın ise çenesinin düşüklüğü yüzünden o da kıymetini kaybeder.

Rüyada Lamba Fitili Görmek

Rüyada yanmakta olan lamba fitili görmek, etrafına halkı toplayıp onlara hayır işleyen bir kimse ile tabir olunur. Eğer fitil yanıyorsa, tabiri bunun aksinedir. Rüyasında fitilin tamamen yanıp bittiğini görmek, halk tarafından sevilen bir kimsenin öleceğine delalet eder.

Rüyada Lambayı Bozuk Görmek

İşlerinizin bozuk gideceğine işarettir. Eğer lambanın şişesi kırık veya çatlak ise mevkiinde bir eksiklik olacağına, fitilini kısa görmek, devletten gelecek faydanın eksileceğine, fitili uzun görmek, çok fayda göreceğine delalet eder.

Rüyada Yanardöner Lamba Almak

Birisinin kendisine yanar lamba verdiğini gören, o kimse eliyle hayır ve fayda görerek büyük bir iş sahibi olur. Eğer lamba yanık değilse, o kimse kendisi için iyi bir mevki hazırlamaya çalışıyor demektir.

Rüyada Birine Lamba Vermek

Kendisinin başka birine bir lamba verdiğini görmek, birisi iyi bir ise yerleştirmeye çalışıyor demektir.

Rüyada Lamba Bulduğunu veya Satın Aldığını Görmek

Rüya sahibi güç ve şeref sahibi bir kadınla evlenir.

 

 

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
4 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.