Rüyada Meyve Görmek Ne Demek?

Rüyada Meyve Görmek

Yoksul için zenginliğe, zengin için çok mala, bekar için evlenmeye, hanıma, çocuklara, aile bireylerine, emlake, hastalıklardan şifa bulmaya, sevinç ve neşeye, yararlı işlere, ilme, nakit paraya işarettir.

Rüyada Yaş Meyve Görmek

Yaş meyve devamı olmayan rızka, kurusu sürekli olan rızka işarettir.

Rüyada Mevsiminde Meyve Görmek

Mevsiminde ve olgunlaşmış meyve çabuk hasıl olacak rızık ve hayra işarettir. Ne zaman görülürse görülsün meyve rızka, hayır ve iyiliğe,

Rüyada Mevsimi Dışında Meyve Yemek

Mevsimi dışında meyve yemek kaçırdığı bir şeyi elde etmeye, güç olanı başarmaya işarettir. Mevsimi dışında görmek, o meyvenin olgunlaşma mevsiminde meydana gelecek hayır ve berekete delalettir.

Rüyada Bilinmeyen Meyve Görmek

Türü bilinmeyen meyve, yetiştiği ülkeye ve oradaki işe işarettir.

Rüyada Meyve Ağacı Görmek

Rüyada meyve ağacı görmek, herkes için iyi bir iş yapacağını, bu sayede servet ve itibarının yükseleceğini gösterir. Kış mevsimi meyveli ağaç görmek ve buna hayret etmek, zengin sandığı bir kimsenin çaresiz olduğunu görerek düş kırıklığına uğramaya delalettir.

Rüyada Meyve Toplamak

Ağaçtan, kendi meyvesi olmayan meyveyi toplamak -mesela armut ağacından elma toplamak- helal olmayan ve ve kendisini ilgilendirmeyen bir iş yapmaya işarettir. Ağaçtan kendi meyvesini toplamak makam ve derecelere, birçok ilmi müştereken öğrenmeye delalettir. Ağacın kökünden meyve toplamak saygın ve hürmet edilmeye değer bir kimseye düşmanlık yapmaya işarettir.

Rüyada Olgunlaşmamış Meyve Görmek

Ağaçta olgunlaşmış meyve görmek bolluğun ve bereketin işaretidir. Yeşil ve olgunlaşmamış meyve, ise bazı kararlar alırken sakin olmanız gerektiğine işaret eder.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
4 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.