Rüyada Ressam Görmek Ne Demek?

Ressam

* İlim ve hikmete, güzel sanatlara, mimariye, dekorasyona, geometriye ya da bu meslek sahiplerine; hanım ve çocuğa, aşk ve hayranlığa. İtibar sahibi bir ressam görmek hak sözü dinlemeye, görüş ve düşüncesi tutarlı kimseye, nesil ve maldan nasibi olan ve illmin her şubesinden haberdar olan kimseye yahut emir ve yasak koyma yetkisi olan insana

* Ressam görmek bazen yalana, korkulu ve tehlikeli işlere girmeye. Ressam paleti görmek ehli için işleri bir ahenge kavuşturmaya, diğerleri için temelli karıştırmaya delalet eder.

* Rüyada ressam, daima başarı ile yorumlanır.

* Rüyada bir ressamla tanışıp konusmak, mala veya paraya delalet eder. Yakında elinize bir yerden beklemediğiniz bir miktar para veya mal geçeceğine veya bir mirasa konacağınıiza işarettir.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada ressam görmek, ilme, geometriye, felsefeye, şiir ve gazel söylemeye işarettir. Bazen de ressam görmek, yalana bir takım kelimeleri bir araya toplamaya, korkulu ve tehlikeli işlere girmeye işarettir.

* Rüyada ressamı görmek, sözü kabul etmeye yahut görüş sahibi birisine, yahut nesil ve mal sahibine ve her ilimde hissesi bulunan kimseye işarettir. Ressam, emir ve yasak sahibi bir kimseye, bazen de mühendise işarettir.

* Rüyada ressam görmek; hayatını insanları kandırarak geçiren bir adamla tanışmaya işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
1 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.