Rüyada Süt Görmek Ne Demek?

Rüyada Süt Görmek, Süt İçmek

Rüyada Süt Görmek, Süt İçmekİslam fıtratına ve bu yaratılışa uygun davranmaya, zahmetsizce kazanılan dünyalığa. Erkek yahut kadının memesinde süt olduğunu görmesi mal biriktirmeye; iki memeden de süt akması talihin açılmasına.

İnsan sütü bazen hapse, emen ve emziren için sıkıntıya. Bir kadını emmek mal ve kazanca; hastanın bir kadını emmesi şifa bulmaya.

Rüyada süt içmek, çok hayırlıdır. Mutluluğun ve başarının işareti olan bu rüya, aynı zamanda sağlıklı bir yaşamın da habercisidir. Helal mal, mülk, kazanç, kısmettir. Bekar kimseler için evlilik olarak da yorumlanır.

Kadının sütünü birine emzirmesi, kendisi için zahmet ve sıkıntıya. At sütü devlet devlet yönetiminden mala yahut üst seviyede birinin sevgisine. Diğer hayvanların sütleri, sağıldığı miktar kadar güzel rızka.

Süt kabı zengin ve bilgin bir kimseye, rızka; bu kap bakır ve sütü bozan cinsten olursa malda noksanlığa, Süt sağmak hileye delalet eder.

Ayrıca Bakınız: Süt Emmek, Süt Sağmak

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
27 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.