Rüyada Taç Görmek Ne Demek?

Taç

* İlme ve Kur’an-ı Kerim’e, çocuğa. Gümüş taç erkek için asalet ve saltanata, şeref ve itibara; altın taç malının eksilmesine, mekruh işlemeye. Altın ve diğer güzel taçlar kadın için evlenmeye, kocası hasta olan kadının tacını çıkarması eşinin vefat etmesine. Tacını birinin düzeltmesi dinen salim olmaya. Tacın düşmesi ve çıkarılması üzüntü ve keder getirecek gelişmelere delalet eder.

* Rüyada taç giydiğini görmek , çok yakında büyük bir murada kavuşacağına; başkasını taç takarken seyrederse, rakipleri arasında yüksek bir mevkiye geleceğine işarettir.

* Başına güzel bir taç taktığını gören bekar kadın çok güzel bir evlilik yapar. Tacın baştan çıkarılması yada düşmesi, ayrılık ve başarısızlıktır.Rüyada taç giymek, çok kısa bir süre sonra büyük bir isteğinizi gerçekleştireceksiniz demektir. Başkasını taç giyerken seyretmek , düşmanlarının karşısında yüksek bir seviyeye yükseleceğine yorumlanır. Rüyada taç evlilik, işte başarılı olmak, kısmet olarak kabul edilir.

* Hayatınızda değişiklikler ve güzel yenilikler olacak. Rüyada taç taktığınızı gördüyseniz, bu çok başarılı olacağınız anlamına gelir. Evlilik, işte başarı, kısmet yorumlanır. mutluluktur.

* Rüyada taç görmek veya giymek; geçimde çok sıkıntı çekeceğinize, tacı başkasının giydiğini görmek ise, işinizden ayrılacağınıza işarettir.

Bir başka rivayete göre de:
* Bu rüya, fazla mala, ilme ve çocuğa işarettir. Rüyayı gören kadın ise evlenmesine, erkekler için taç, elinden gitmesine işarettir. Bir tüccar başından tacın kaldırıldığını ve indirildiğini görse elinden malı gider. Eğer tacı basma makam sahibinin koyduğunu görse, dininde hataya düşer. Başından tacının alındığını gören melikin, mülkü elinden çıkar.

* Rüyada taç, ilme ve Kurana işarettir. Çok kere rüyada taç giymek yeni bir çocuk veya şehre yahut da düşmanı kahretmeye işarettir. Bir kadın başında taç oluğunu görse, şeref ve saltanat sahibi yahut zengin bir kimseyle evlenmesine işarettir. Rüyayı gören kadın hamile ise bir erkek çocuk doğurur.

* Erkek, rüyasında başında taç olduğunu görse, vali tayin edilir. Bazen de erkeğin başında gördüğü taç, zengin, neşeli ve şerefli bir kadınla evlenmesine işarettir. Mücevheratla süslenmiş taç, sadece altın taçtan hayırlıdır. Mücevheratla süslü altın tacın başında olduğunu gören dul bir kadın, soylu, makam ve mal sahibi bir erkekle evlenir. Kocası hasta olan bir kadının başındaki tacının kaçırıldığını görmesi kocasının vefat edeceğine işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
4 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.