Rüyada Terlemek Görmek Ne Demek?

Terlemek

* Rüyada terlediğinizi gördüyseniz, birtakım sıkıntılarınızdan yakında kurtulacaksınız. Bu rüya, itibar sahibi olacağınız anlamına da gelir.

* Rüyada terlemek dünyaya ait bir zararla tabir olunur. Ebu Sait El-Vaiz’e göre, ter içinde kaldığını görenin isteği yerine gelir. Alnından ter aktığını gören, çalışması ile isteğine kavuşur. Koltuk altı terinin fena koktuğunu görmek, zinaya veya vebaya delalet eder.

* İbni Şirin’e göre, vücudundan terinin aktığını gören malından zarar eder. Akan ter yere düşerse, zarar pek büyük olur. Terleyip elbiselerinin ıslandığını gören evlatları ve ailesi için mal toplar. Terin beyaz ve güzel kokulu olması helal mala renginin bozuk ve fena kokulu olması da haram mala delalet eder.

* Kirmani’ye göre, terlediğini görmek, istek sahibi için işinin olmasına, hasta için iyiliğe, fakir için zenginliğe, zengin için zahmet ve eziyete, tüccar ve esnaf için yorularak kazanca işarettir. Rüyada güzel kokulu ter görmekte zarar yoktur. Kötü kokulu ter işe hayra yorumlanmaz.

* Bir hastanın terlediğini görmek, onun iyileşeceğine delalet eder. Bazıları, terlemek hayata, bir rivayete göre zahmet ve yorgunluğa delalet eyler demişlerdir.

* Abdulgani Nablüsi’ye göre; rüyada isteyerek terlediğini görmek, hasta için iyileşmeye, sıkıntıda olan için bolluk ve genişlemeye; yorgunluk veya hastalık tesiri ile terlemek, hastanın ölümüne; sağlam adam için zahmetli hizmet ve sanata işarettir. Vücudunun her tarafından ter çıkıp sızdığını gören, malından kaybeder.

* Bazılarına göre: terlemek yorgunluğa da delalet eder. Rüyada birinin terinden kendine bulaştığını gören, o adamdan hayır görür ve eline o adamın malından geçer. Terlediğini gören, zarara uğrar. Bazılarına göre, eti yenilen hayvanın teri helal mal, yenmeyen hayvan teri haram malla yorumlanır. Bir hayvanın terlediğini görmek, iki şekilde tabir olunur: Yorgunluk ve zorluk mal ve menfaat.

Birtakım sıkıntılarınızdan yakında kurtulacaksınız.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
4 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.