Rüyada Tükürük Görmek Ne Demek?

Tükürük

* İnsanın güç ve kuvvetine; sözde, ilimde ve malda ziyadeliğe. Yere tükürmek mülk satın almaya yahut çirkin bir işi yapmaya. Yutkunduğu halde tükürememek, emsallerinin yaptığı işe yelterdiği halde buna güç yetirememeye. İnsan üzerine tükürmek o kimseye ifttira etmeye, ağaca tükürmek sözünden caymaya, duvara tükürmek Allah yolunda mal sarf etmeye yahut ticaret yapmaya. Sıcak tükürük uzun ömre, soğuğu ise ölüme. Ağızda tükrüğün kuruması yoksulluğa. Çök tükürük üzüntü ve kedere delalet eder.

* Rüyada tükürük görmek, kişinin kuvvetine işarettir.Tükürüğünün kuruduğunu gören kimse, akranının yaptığı işleri yapmak ister fakat bunu yapmaktan aciz kalır ve sözü az itibar görür.

* Ağzından tükürük çıktığını görmek, söylemekte olduğu batıl sözle;düzdürdüğü yalan ve iftiralarına işarettir. Tükürük, kişinin malı ve kudretidir.Bir yere tükürdüğünü gören kimse bir arazi veya akar satın alır. Aga “üzerine tükürdüğünü gören sözünden döner, yahut yeminini bozar, insan üzerine tükürdüğünü gören, o insana iftira eder.

* Tükürdüğünü sıcak görmek, uzun ömre, soğuk görmek ise ölüme işarettir. Ağızda tükürüğün kuruması fakirliktir.Tükürük, söz, ilim yahut malda ziyadeliktir. Bazen, tükürük rahata ve nikahla rahatlığı talep etmeye, bazen de sıhhat ve hastalığa işarettir.

* Tükürüğünün değiştiğini görmesi, ahlakında fenalık ve bozukluğun olacağına, tükürüğünün kesildiğini görmesi ise lezzet ve rahatının kesileceği ve evlatını kaybedeceği ile tabir edilir. Rüyada çok tükürük, hüzün, keder ve meşakkattir. Kendisini rüyada tükürüyor görse, ağzından kötü söz çıkar.

* Tükürüğünde kan veyahut balgam olursa, kendisine helal olmayan bir söz konuşur, insan yüzüne tükürdüğünü görenin ağzından söylenmesi caiz olmayan bir söz çıkar.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!

Konu İle İlgili Aramalar:

https://www ruyatabirlerikitabi com/tukuruk
Etiketler:, , ,
8 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.