Rüyada Tuz Görmek Ne Demek?

Tuz

* Takvaya, hayır ve nimete, zahmetsiz rızka, emniyet ve güvene, güzel kadına, İki hasım arasında görülen tuz bu düşmanların barışmasına. Tuzcu görmek, mal sahibi, ara bulmayı seven birine. Tuz ekmek yemek yoksul yaşamaya delalet eder.

* Rüyada tuz , zahmetsiz ve emeksiz mala, iki dargın kimse arasında görülen tuz da onların barışmalarına işarettir.

* Rüyada tuz gören kişi yaşamında bazı değişiklikler yapmak istiyor; ancak çevresindekiler buna izin vermiyor demektir. Rüyada tuz görmek etrafınızda iki yüzlü insanların olduğunu da bildirir.

* Hayatınızda değişiklikler yapmak istiyorsunuz, fakat çevrenizin ve içinde bulunduğunuz şartların buna izin vermemesi canınızı sıkıyor.

* Hayırlı kısmettir. Kişi bütün sıkıntılarından, dertlerinden, hastalığından kurtulur. Rüyada bir yemeğe tuz ekmek bolluk, bereket, zevk, ağız tadıdır.

* Tuz görmek, mal ve nimetle yorumlanır. Kirmani’ye göre, rüyada tuz satın aldığını veya kendisine verildiğini gören para bulur. Rüyayı gören hasta ise iyileşir.

* Ebu Sait El-Vaiz’e göre, rüyada beyaz tuz görmek beş şekilde yorumlanır: Gümüş para, terbiye, hayirli is, çok mal, sadık hizmetçi. Siyah ve kirli tuz da dört şekilde yorumlanır: Sahte para, kötü söz, keder ve hüzün, hareketsizlik.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada görülen tuz, zahmet çekilmeden ele geçirilen maldır. Rüyada iki düşman arasında görülen tuz, onların birbirleriyle barışmalarına işarettir. Bir kimse rüyada bir yerde halkın huzurunun bozulduğunu görse, orada zulüm ve kıtlık olacağına işarettir. Tuz, meşguliyet ve hastalıktır.

* Beyaz tuz, dünyaca takvalık, hayır ve nimettir. Rüyada ekmek ile tuz yediğini gören kimse, dünyalıktan az bir şeyle kanaat eder. Tuzluk, güzel bir hizmetçiye işarettir. Korku halinde bulunan bir kimse, rüyada tuz görse, emniyete kavuşur.

* Hayatınızda değişiklikler yapmak istiyorsunuz fakat, çevrenizin ve içinde bulunduğunuz durumunuz şartların buna pek izin vermemesi canınızı sıkıyor. Tuz yediğinizi görmeniz, sevgilinizin ihanetine uğrayıp, ondan ayrılacağınız anlamına gelir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
1 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.