Rüyada Yaşlı Kadın Görmek Ne Demek?

Yaşlı Kadın

* Yakında üzüntü ve birçok sorunla karşı karşıya kalacaksınız.

* Rüyada yaşlı bir kadınla konuşmak, başınızdan istenmeyen bir skandal geçeceğine, bundan dolayı dostlarınıza karşı çok utanıp üzüleceğinize işarettir.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada yaşlı kadın görmek, acizliğe işarettir.Bazen yaşlı kadın, elden giden dünyalığa ve üzüntüye, bazen de ahirete işarettir.

* Yaşlı kadın görmek, şaraba da işarettir.

* Bazen rüyada yaşlı kadın görmek, ümit kestikten sonra gebe kalmaya işarettir. Bazen de hile yapmaya, arkadan giybet edip yüzüne karşı alayeden kimseye de işarettir.

* Hasta olan yaşlı kadını görmek, acizliğe, susamış yaşlı kadını görmek ise, kıtlığa işarettir.Rüyada yaşlı kadının çocuk olduğunu görse, kıtlık sona erer.

* Rüyada tanınmayan yaşlı kadın bir hastanın yanına gelse, o hastanın öleceğinden korkulur.

* Rüyada yaşlı bir kadının hamile olan bir kadının yanına gitmesi, sırf hayırdır.Yaşlı kadın görmek, ot bitirmez bir yere de işaret eder.

* Yaşlı bir kadını peçeli görmek, zorluk ve pişmanlığa işarettir.Bir kimse rüyada yüzü çirkin yaşlı kadın görecek olsa, bela ve harbe işarettir.

* Rüyada yaşlı bir kadına dönüştüğünü gören kimse, ağırbaşlı olur.Tanınmayan yaşlı bir kadın kıtlık bir seneye işarettir.

* Bir kimse rüyada gökten yeryüzüne bir yaşlı kadın indiğini ve halkın dabuna taaccüp ettigini görse, o kadın kıtlıkla tabir edilir.Rüyada çirkin görünüşlü yaşlı bir kadın görmek, harp ve kıtlığın sona ermesiyle müjdedir. Çok zayıf olan yaşlı bir kadın, kıtlık senedir.

* Rüyada yaşlı bir kadının kendi evine girdiğini gören kimseye, dünya yönelir.Yaşlı bir kadının kendi evinden çıktığını görse, dünya kendisinden yüzçevirir.

* Bir kimse rüyada yaşlı bir kadınla bir şeyler alıp verdiğini veya onunla uğraştığını görse, dünya ile uğrasmaya işarettir.

* Bir kadın rüyada kendisini kocamış görse, o kadının dünyada halinin iyi olduğuna işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
4 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.