Rüyada Yün Görmek Ne Demek?

Yün

* Yün gerek görülsün, gerek giyilsin, gerekse yığılsın mal ve dünyalığa. Sert, kalın ve kaba ve ondan mamül bir şeyi giyen kimseye yakışmayan yün üzüntü ve sıkıntıya. Kışın yün satan kimseyi görmek ticaret ve kazanca, yazın görmek üzüntü ve kedere delalet eder.

* Rüyada yün görmek, helal yoldan para kazanacağınıza işaret eder. Yün doldurmak, yakında evlilik yapacağınıza işaret eder.

* Temiz ve güzel yün çok iyi kısmettir. Yumakla yün çok paradır.

* Rüyada yapağı halinde yün görmek, hiç şüphesiz helal olan mal ile tabir olunur. Yün yakmak malını elden çıkarmaktır. Vücudunda yün bittiğini görmek, malının artmasına delalet eder. Yünden yapılmış eşya iyi kalpli bir eşe, iplik haline gelmiş yün, hayırlı mal ve paraya; bir yastık ve yatağa yün doldurmak evlenmeye işarettir.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada deve yünü görmek fayda, rızık, elbise, miras veya miras olmayan mala ya da gasp edilmiş mallara işarettir. Deve yünü, helal maldır. Rüyada birkaç yük deve yününe rastladığını gören kimse, büyük bir mala kavuşur. Rüyada yün giymiş bir kimseyi gören adam, kıymetli ve çok mal elde eder. Bazen de yün, gümüşe işarettir.

* Rüyada yün üzerinde uyuduğunu gören kimse, hanımı tarafindan çok servete kavuşur. Rüyada yünün yanması dinin bozulmasına ve servetin elden gitmesine işarettir. Alim bir kimse rüyada yünden elbise giydiğini görse, zühd ve takva ile amel eder. Halkı zühd ve takvaya davet ve insanlar ahiret için amel etmeye teşvik eder. Rüyada görülen yün, kederden kurtulmaya işarettir. Ancak yün, sert, kalın ve giyene yakışmıyorsa, fakirlik ve zillete işarettir.

* Borçların ödenmesi, huzur ve rahata kavuşmak olarak yorumlanır.

Ayrıca Bakınız: Kırpmak

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
5 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.