Rüyada Balkon Görmek Ne Demek?

Rüyada Balkon Görmek

Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır.

Rüyada balkon görmek veya balkonda durmak ayrılığa işarettir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır.

Tek başına balkonda durmak, kişinin yaptığı yararlı işlerden dolayı huzur duyduğuna işarettir.

Kalabalıkla balkonda durmak ise sevindirici işbirliğidir.

Rüyasında kendisini bir balkonda oturmuş gören, korktuğu ve çekindiği şeyden emîn olur; kendisini yeni bir balkonda gören, fakirse zengin olur, tüccarsa çok kazanır; zenginse mali daha da artar.

Eski bir balkonda olduğunu gören, eğer fakir ise mali artar, zengin ise parası artar; dindar ise daha ziyade ibadete koyulur. Bazılarına göre; balkon kadın ile tabir olunur.

Bir balkon yaptırdığını gören, bir kadın ile suçlanır.

Bir balkon üstüne bir balkon daha yaptırdığını gören, karısı üzerine diğer bir kadın daha alır. Bir rivayete göre balkon, büyük bir rütbe, derece ve halk arasında itibar ile tabir olunur.

Bazılarına göre rüyanızda kendinizi bir balkonda oturduğunu görmeniz, bir arkadaşınız veya sevdiğiniz bir kimse veya aileniz içinden biri ile küçük bir tartışma yapacağınıza delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada balkonda olduğunuzu görmek kötü niyetli kişilerin etrafınızı sardığına, balkondan düştüğünüzü görmeniz ise, etrafınızdaki insanlardan zarar göreceğinize işaret eder.

 

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!

Konu İle İlgili Aramalar:

https://www ruyatabirlerikitabi com/balkon
37 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.