Rüyada Makyaj Görmek Ne Demek?

Rüyada Makyaj Görmek

Rüyada makyaj yapıldığını görmek , kısa süreli fakat tatlı bir aşk hayatının yaşanacağına işarettir. Rüyada makyaj la ilgili bir şeyler görmek iyiye yorulmazlar. Bu tür rüyalar aldatma, kandırma şeklinde ifade edilir. Makyaj yapan kimse aldatacak olan da o kimsedir. Makyaj yapanı tanınmıyorsa yabancı biri tarafından kandırılacaktır.

Rüyada Makyaj Yapmak

Rüyada makyaj yaptığınızı gördüyseniz; bir düşmanınız olduğu anlamına gelir. Size kötülük yapmaya çalışabilir. Dikkat etmenizde yarar var.

Rüyada Göz Makyajı Yapmak

Rüyada göz makyajı yaptığını görmek müjdeli ve mutluluk verici haberler alınacağına yorulur. Rüyada göz makyajı yaptığını gören kişinin işleri yoluna girer ve kazancı artar.

Rüyada Ruj Sürmek

Rüya sahibinin güvendiği bazı kimseler tarafından hayal kırıklığına uğrayacağına ve bu duruma üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Sürme Çekmek

Rüya sahibinin parasını garanti altına almak istemesine yorulur. Kişi parasını bankaya yatıracak ya da çok gizli bir yere saklayacak demektir.

Rüyada Aynaya Bakmak

Hayatındaki güzel ve mutluluk verici gelişmelere işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan bazı yeni başlangıçlara ve olumlu gelişmelere işaret eder.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
5 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.