Rüyada Peynir Görmek Ne Demek?

Peynir

* Rızık ve berekete, artan mala ve uzun ömre, hazır ve kolay elde edilen mala, senenin ucuzluk ve bolluğuna. Bekarın peynir görmesi nikaha, hamile kadın için çocuğa, gebelikten kurtulmaya. Peynir bazen faiz bulaşmış mala. Kuru peynir yolculuğa ve rızka, taazesi, kişinin yaşadığı yerde kavuşacağı rızka.

* Lezzeti iyi olmayan peynir zillet ve meskenete. Peynir ekmek yemek geçim sıkıntısına. Peyniri çeytin ve ekmekle birlikte yemek çabuk ele geçecek mala. Peynir şekere sevince, kolaylıkla elde edilecek rızka.Peynir mayası mala, ibadet ve takvaya delalet eder.

* Rüyada peynir yemek, iş hayatında aldatılmaya; peyniri görmek veya çarşıdan almak, erkekler için ticarette büyük ve zahmetsiz kazanç ve kara; bekarlar için evlenmeye; evli ve çocuklu bir kadın ise mirasa konacağı şeklinde yorumlanır.

* Rüyada peynir yemek, hayal kırıklığına işarettir.

* Zevkle harcanacak para, yuvada mutluluğa neden olacak mutluluktur.

* Rüyada peynir görmek, helal mal ve rızkla tabir olunur. Taze peynir eskisinden iyidir.

*Kuru peynir, yolculukta ele geçecek mala; taze peynir ise zahmetsiz elde edilen çok mala yorumlanır. Rüyasında ekmekle peynir yediğini gören, yolculuğunda zahmetle biraz para kazanır. Bir rivayete göre bir hastalığa tutulup bir müddet sonra iyileşir. Taze peynir yediğini gören, büyük bir kazanca nail olur.

* Ebu Sait El-Vaize göre; rüyada peynir görmek, rahat ve sağlıkla birlikte mala, taze peynir hazır mal ile o yılın ucuzluk ve bereketli bir yıl olacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada peynir, bekar için nikahlanmaya, hamile olan hanım içli çocuğa, artan mala ve uzun ömre işarettir. Koyu sütten yapılan peyniri hamile kadının görmesi, gebeliğinden kurtulmasına işarettir. Bazen peynir, rızık ve berekete, faiz karışmış bir mala işarettir. Peynir, rahatlıkla beraber maldır.

* Yaş peynir, tabirde kuru peynirden hayırlıdır. Peynir, rüyayı gören için hazır mal ve senenin bolluğuna işarettir. Denilmiştir ki, kuru peynir, yolculuktur. Yine denilmiştir ki, bir kilo peynir onbin dirhem maldır. Peyniri ekmeğe katık edip yediğini gören kimsenin geçimi güç ve çetin olur. 

* Peyniri ekmek ve cevizle yedigğni görmek, rüyayı görenin haline göre peynirin her kalıbı yüz yahut bin dirhem maldır. Bazen de peynir zillet ve meskenete, kurusu, yolculuğa ve rızka, tazesi de kendi yerindeki rızka işarettir.

* Rüyada peynir görmek; zenginliğe,gören hasta ise iyileşeceğine,huzura,bekar biri için evliliğe,evli ve hamile bir kadın için; çocuğa,uzun ömre işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
12 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.