Rüyada Polis Görmek Ne Demek?

Rüyada Polis GörmekRüyada Polis Olmak, Polis Görmek

* Azrail Aleyhisselama ya da şiddet ve kedere; Polis olduğunu görmek, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye delalet eder.

* Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır.

* Rüyada polis memuru olmak, bir takım düşmanları olduğuna ve onlardan sakınması gerektiğine delalet eder.

* Polis sizi tutuklamazsa rakiplerinizi yenilgiye uğratacağınız anlamına gelir. Tutuklaması ise etrafınızda varolan tehlikeyi gösterir.

* Temiz üniformalı, temiz yüzlü polis güvendir.

* Rüyada polis görmek Azrail ile tasvir edilir. Bazı yorumculara göre, rüyada polis görmek şiddet ve gama işarettir.

* Bir başka rivayete göre de: Rüyada polis memurunun yardımcıları ile beraber geldiğini görmek, feryat, hüzün, korku, azab, tehlike, şerli ve hile sahibi bir kimseden, hasarat ve yırtıcı hayvandan gelen bir zarardır. Rüyada kendisinin polis memuru olduğunu gören kimse, eğer padişahsa, kendisi île tebaası arasında şartlı bir anlaşma yapılır. Eğer vazife esnasında bir takım insanları hapsettiğini görse, kendisi ve tebaası arasında bir düşmanlık meydana gelir ve onlarla uğraşır.

* Rakiplerinizi yenilgiye uğratacaksınız demektir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlikenin varolduğu anlamına gelir.

* Rüyada polis görmek; aile ve dostlar tarafından iyi korunduğuna, polis tarafından bir nedenden dolayı yakalandığını görmek; dürüst ve namuslu bir hayat sürmeye işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!

Konu İle İlgili Aramalar:

Polis, Ruyada arabayla polis tarafından kovalanmak, ruyada polisi aramak, ruyanda evinde polis gormek
Etiketler:, , ,
42 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.