Rüyada Tavus Kuşu Görmek Ne Demek?

Tavus Kuşu

* Tavuş kuşu görmek, güzel ve mal sahibi olmakla birlikte uğursuz bir kadına. Tavus kuşunun etini yemek, bu kadının mirasına konmaya. Tavus kuşu olmak yahut tavusu olduğunu görmek kibirlenmeye ve güzelliği ile böbürlenmeye delalet eder.

* Sevgilinizle bazı sorunlar yaşayacaksınız. Herkese güvenmemenizde, özellikle de dış görünüşe aldanmamanızda yarar var. Büyük kısmet ve mevkidir.

* Rüyada tavus görmek melekle yorumlanır. Kendisinin bir erkek tavus kuşu olduğunu gören, büyük bir devlet adamının himayesine girer, dişi bir tavusu olan mal ve mülk sahibi güzel bir kadınla, kadınsa böyle bir erkekle evlenir ve mutlu olur.

* Kirmaniye göre; tavus ile güvercinin yan yana gezdiklerini görmek kötü huylu bir erkekle, aynı huyda bir kadının birleşmelerine işarettir.

* Danyal aleyhisselama göre; rüyada dişi tavus fesat bir kadına delalet eder. Bir dişi tavusun etini yediğini gören, ahlaksız bir kadın yüzünden para kazanır. Tavusun onunla konuştuğunu gören,herkesin şaşıracağı bir mevkie getirilir. Evinde tavus kuşu ile birlikte bir toraç kuşunun bulunduğunu görmek, ev halkından birisinin bir fesat çıkaracağına işarettir.

* Cabirül-Magribrye göre; rüyasında evinde bir dişi tavusun uçtuğunu gören, karısını boşar ve ölür. Bir tavus kestiğini gören evine bir genç kızı hizmetçi olarak alır. Ve ondan erkek bir çocuğu olur. Evinde erkek bir tavusun uçtuğunu gören, işinden veya memuriyetinden ayrılır.

* Rüyada tavus kuşu görmek, güzel ve mal sahibi uğursuz bir kadına işarettir. Tavus kuşunun güzelliği, o kadının siması, tüyü onun malı, kesilmesi ise, o kadının ölümüdür. Tavus kuşunun etini yemek, o kadının malına varis olmaya işarettir.

* Tavus kuşu, kibirlenmeye ve güzelliği ile böbürlenmeye işarettir. Bazen de tavus kuşunu görmek, koğuculuğa, yalana, kibirlenmeye, düşmanlara meyletmeye, nimetlerin gitmesine, saadetten sekavete ve genişlikten darlığa düşmeye işarettir. Tavus kuşunu görmek, zinetlere, taca, güzel kadınlara ve sevimli çocuklara işarettir.

* Rüyada tavus kuşunun etini yediğini gören kimsenin, hanımı ölür ve onur mirasina konar. Tavus kuşuna rastgeldiğini gören kimseye, bir kadından veya bir kadın vasıtasıyla eline mal geçer. Tavus kuşunun yavrularına rastgeldiğini gören kimseye, o kadının çocuklarından mal düşer. Bazı tabirciler de, tavus kuşunun yavrularından birine rastgeldiğini gören kimsenin, erkek bir çocuğu olur, dediler.

* Rüyada tavuskuşu görmek; iyi bir evliliğe işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
4 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.