Rüyada Testere Görmek Ne Demek?

Testere

* İki düşman arasını ayıran kamu görevlisine, yardıma, kuvvet ve rızka. Bazen testere şerli kimseye. Alışverişinde tolerans sahibi kimseye, kitap okuyan insana yahut teraziye delalet eder.

* Elinizi attığınız tüm işlerde başarıya ulaşacağınızı belirtir. Testere ile bir şey kesmek, düşmanlarınızı yeneceğinize işarettir.

* Kişinin kendi çalışması sonucu alacağı başarıları anlatır.

* Rüyasında elinde bir testere olduğunu görmek, bir işe başlayacağına işarettir. Bir ağaç parçasını testere île kestiğini görmek, ağacın cinsinin tabirde ifade ettiği şekille tabir edilir. Rüyada testere görmek, alışveriş eden müsamahakar bir adama işarettir. Testere, iki düşman arasını ayıran hakim ve bakana işarettir.

* Bazen testere, kitap ehli ile nikahlanmaya işarettir. Bazen de testere, karı koca arasını ayıran bir kimseye işarettir. Testere, teraziye de işarettir.

* Bazen testere, hilekar, başı boş, kendi keyfine gezen, münafıkların arasına sokulan, şerli kimseler hakkında casusluk yapan ve onların şerlerini haber veren bir kimseye işarettir. Testere, yardım, kuvvet ve rızıktır. Ağaç testeresi alim ve önder bir kimsedir. Mermer testeresi delilin noksanlığına işarettir. Demir testere, avam halka işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
5 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.