Rüyada Tereyağı Görmek Ne Demek?

Tereyağı

* Bu yağı görmek faydalı ilme, şüpheden uzak durmaya, sağlam inanca, hoşsohbet kadına delalet eder.

* Rüyada tereyağı tartılıyor, alınıyor veya satılıyorsa, genç yaştaki erkekler için; işlerinde başarı elde etmek için daha dikkatli olması gerektiğine, genç bir kız görüyorsa; hiç istemediği bir iş için zorlanacağına, olgun yaştaki kadınlar; için dikkatli olmasına işarettir. Eğer tereyağlı bir ekmek yemişse, bu rüya herkes için iyi bir talih ve rızıktır.

* Rüyada tereyağlı bir ekmek yemek, iyi şans demektir. Rüyada tereyağı almak veya satmak genç yaştaki erkek için; işlerinde başarı kazanmaya işarettir. Genç bir kız için bu rüya; hiç istemediği bir işte çok zorlanacağına işaret eder. Orta yaşlı kadınlar; için dikkatli olması gerektiğine yorumlanır.

* Rüyada taze ve sapsarı bir tereyağı gördüyseniz, sabrınızdan dolayı başarılı ve sağlıklı bir yaşam süreceğinizin işaretidir. Rengi sarı ise hastalıktır. Ama açık renkli ise çalışma sonucu ele geçen para ve bolluktur.

Rüyada tereyağı helal malla tabir olunur. Bozuk ve tadi kötü olursa malın helal olması şüphelidir.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada tereyağı görmek, faydalı ilme, şüpheden uzak olarak Allah (C.C.) birlemeye işarettir.Bazen de tereyağı görmek, karşısındaki şahsın gönlünü kendisine çeken bir kadına işarettir.

* Uyanıkken tereyağını sırtına alıp götürmeye layık olmayan bir kadın rüyada tereyağını sırtına alsa, zorla o kadınla zina edilmesine işarettir. Tereyağının faydalı olmasına ve temizliğine binaen ehli için fıkıh ilmini ve Kur’an-ı okumaya, ilaca, mala, tahıla, kazanca, mal istemeye, sıkıntı içinde bulunan kimse içi ucuzluğa ve bolluğa, hasta olup da onu yiyen kimse için de sihhate işarettir.

* Taze ve sarı tereyağı, sabrınızdan dolayı başarılı ve sağlıklı bir yaşam süreceğinizin işaretidir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
1 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.