Rüyada Ürpermek Görmek Ne Demek?

Ürpermek

* Allah korkusuna, ibadet ve taat işlemeye ve kalp yumuşaklığına, Bir şeyden korkarak yahut tiksinerek ürperdiğini görmek konktuğu bir durum var ise bundan kurtulmaya delalet eder.

* Rüyasında ürperdiğini gören kimse inanç sahibi olur ve kötülüklerden sıyrılır.

* Rüyada ürperdiğini görmek, beklemediğiniz kötü bir haber alacağınıza ve çok sıkılacağınıza delalet eder. Abdulgani Nablusiye göre; rüyada ürperdiğini görmek, Allah (C.C.) Teala Hazretlerinden korkmaya ve kalbin yumuşaklığına delalet eder.

* Rüyasında vücudunun sebepsiz ürperdiğini gören, Allahın kullarına karşı şefkatli ve merhametli olur, ibadetiyle meşgul olur ve Allahtan korkar. Tiksinti verecek veya korkunç bir şey görerek vücudunun ürperdiğini gören, her türlü korkutucu şeylerden artık korkmaz.

* Bazılarının rivayetine göre, rüyada vücudunun ürperdiğini görmek, uyandığı zaman veya bir müddet sonra korkulacak veya tiksinecek bir şey görmeye delalet eder.

* Rüyada vücudunuzun ürperdiğini görmek; kalbinizdeki merhamet hissinin artacağına ve düşkünlere yardımda bulunacağınıza, korkutucu bir şey görerek ürperdiğini görmek; bütün korkularınızın son bulacağına işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
13 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.