Rüyada Hayvanat bahçesi Görmek Ne Demek?

Hayvanat bahçesi

Rüyasında hayvanat bahçesinde dolaşan kişi, içinden çıkamayacağı olaylarla karşılaşır.

Rüyada görülen hayvanat bahçesi, hayatla yorumlanır. Rüyanızda bir hayvanat bahçesinde olduğunuzu görmek, yaşadığınız toplum içinde hayatınızı kazanmak için yaptığınız mücadeleyi gösterir. Hayvanat bahçesinde gördüğünüz her hayvanın, hayatta her birinin ayrı, ayrı yorumu vardır.

Hayvanat bahçesinde gezerken kafesinden kurtulan vahşi bir hayvanın üzerinize saldırdığını görmek, düşmanlarınızın sizi alt etmek için fırsat beklediklerine; kafes içinde bir takım maymunların demirlere tırmanarak çesitli maskaralık yaptıklarını görmek, hayatta arkadaşlarınızın veya ev halkının sizden menfaatlenmek için yaptıkları bazı hareketlere ve konuşmalara işarettir.

Kafesinde bir fil görmek, hükümete olan borcunuzu ödemeniz için size çağrı yapılacağına; bir deve görmek, sabırlı bir kişi olduğunuza delalet eder. Kafeslerinde bir çok güvercin görmek, sevinecek bir haber alacağınıza; tavşan görmek acele bir yere çağırılacağınıza delalet eder.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
4 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.