Rüyada Piyango Görmek Ne Demek?

Rüyada Piyango Görmek

Rüya sahibinin güzel ve ilginç olaylar ile karşılaşacağına ve bu olaylarla başarı ve kazanç sağlayacağına yorumlanır. Hatta rüyada piyango çıkarsa gerçek hayatta da piyangodan ikramiye kazanılabileceğine yorulur.

Rüyada Piyango Bileti Almak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yapacağı çalışmalar sonucunda eline geçecek paraları gereksiz yere harcayacağına delalet edilir.

Rüyada Piyango Çıktığını Görmek

Rüyada piyango çıktığını görmek, rüya sahibinin, gerçek hayatta da piyango kazanabileceğine tabir edilir.

Rüyada Piyangodan Para Kazanmak

İş ve sosyal hayatta hiç beklenmedik büyük bir miktar para elde edileceğine ve bu sayede yeni işlere girilerek mal ve mülk sahibi olunacağına delalet edilir.

Rüyada Piyangodan Para Kaybetmek

İş hayatında ve sosyal hayatta yaşanacak sıkıntılara ve hiç beklenmeyen bir anda ortaya çıkan bir giderden ötürü para kaybetmeye ve sıkıntıya girmeye işaret edilir.

Rüyada Amorti Görmek

Rüyada amorti kazanmak, kişinin, maaşına ek olarak yüklüce bir zam alacağına veya bir yerden bir miktar para kazanacağına yorulur.

Rüyada İkramiye Görmek

Rüya sahibine ya da etrafındaki kişilere bir belanın gelmek üzere olduğuna ve bu durumdan kurtulmak için önlem almak gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Müşterek Bahis Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında boş yere üzüleceğine ve boş sıkıntılara ve kuruntulara kapılacağına yorumlanır.

 

 

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
27 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.