Rüyada Şimşek Görmek Ne Demek?

Rüyada Şimşek Görmek, Şimşek Çakması

* Habere, gizli olan şeyin açığa çıkmasına, sapıklıktan sonra hidayete, kayıp kimsenin gelmesine, sıkıntıda olanın kurtulmasına, uzaktan gelecek menfaate. Şimşek görmek hastanın vefatına, şimşeğin elbisesini yakması -hanımı hasta ise- vefat etmesine, değillse bir üzüntüye. Şimşek bazen ordunun savaş hazırlığına delalet eder.

* Rüyada gökte şimşek ve yıldırım çakması görmek , bir şeylerle uğraşmaya işarettir. Başına veya evine yıldırım düştüğünü görmek, o kimsenin zarara uğrayacağını gösterir.

* Rüyada gökte şimşek ve yıldırım görmek zorluklarla mücadele edeceğinizi belirtir. Başına veya evine yıldırım düştüğünü görmek, o kimsenin başına bir çok sıkıntı geleceğine yorumlanır. Yine aynı zamanda yağmur yağıyorsa, büyük bir bolluğa yorumlanır.Rüyada şimşek çakması, çok sevineceğiniz bir haber almak demektir. Şimşek çakarken hava aydınlanıyorsa rüyayı görenin geleceği çok iyi olacak demektir.

* Rüyada şimşek çaktığını görmek, kısa vadeli zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Eşsiz haberdir. Aynı zamanda kişinin geleceğinin parlak olacağına işarettir.

* Şimşek daima korku ve şiddetle yorumlanır. Rüyada şimşek çaktığını görmek, rüya sahibinin bir şeyden korkacağına işarettir. Şimsek ışığından, elini uzatarak bir parçasını avuçları içine aldığını görmek, kendine hayrı ve menfaati olan bir işi yapacağına delalet eder. Arka arkaya şimşek çaktığını görmek, o yıl feyiz ve bereketin çok olacağına delildir. Evinin içinde şimşek çaktığını görmek, zengin olacağına; karanlıkta şimşek çakarak etrafı aydınlattığını görmek, sıkıntıdan kurtulacagina işarettir.

Bir başka rivayete görede:
* Rüyada yalnız şimşek görmek, sapıklıktan sonra hidayete, bazen de görmeye ariz olan zaaflığa işarettir. Eğer rüyayı gören hasta ise ölümünden korkulur. Bazen de şimşek görmek, gizli olan şeyleri keşfetmeye ve kendisine gelecek habere, bazen de kaybolmuş bir kimsenin gelmesiyle müjdeye, yahut rızkın yenilenmesine ve mahsur olan kimselere yardım etmesine işarettir.

* Bazen de şimşek, şiddetten kurtulup kurtuluşa, kurtuluştan da şiddete dönmeye işarettir.Gördüğü şimşekle beraber yağmur da yağıyorsa rüya sahibinde kötü ve çirkin bir hadisenin zuhuruna alamettir.Bir adam şimşekten kendisine bir şey isabet ettiğini görse, birisi ona iyilik, yardım ve Allah için ona muhabbet eder.

* Yağmursuz görülen şimşek, kendisine yapılan vaadin yerine getirilmemesine işarettir. Bazı tabirciler şimşeği, uzak bir yerden elde edilecek menfaatle tabir etmişlerdir. Şimşeğin, elbisesini yaktığını gören kimsenin hanımı hasta ise ölür.

* Rüyada şimşek çakması, eşsiz bir haberdir. Şimşek çakarken hava aydınlanıyorsa rüya sahibinin geleceği güven altındadır. Yine aynı zamanda yağmur yağıyorsa, büyük bir bolluğa işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
11 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.