Rüyada Sırt (Arka) Görmek Ne Demek?

Sırt (Arka)

* Rüyada insan sırtı görmek, sahibine yardımcı olan veya kendisinden yardımcı olmasi istenen bir kimseye işarettir. Sırt evin dışına veya şehre ya da sahrada olan yola işarettir. Rüyada bel kırılması korku ve üzüntüdür. Bazen de öğle namazına işarettir.

* Rüyada sırtının siyah veya kırmızı olduğunu gören kimsenin, dövülmesinden korkulur. Rüyada dostunun sırtını görse, dostu ondan nefter eder. Düşmanının sırtını görse, düşmanının şerrinden emin olur. Yaşlı bir kadının sırtını görse, dünya o kimseden yüz çevirir. Sırtını gördüğü kadının başörtüsü varsa, o kimse elde edilmesi güç olan bir şeyi arar. Kadın gençse kısa bir müddetten beri geciken bir haberi bekler.

* Sırt görmek, yaşlılığa da işarettir. Arka tarafta bulunan azaların hepsinin tabiri böyledir. Rüyada sırtının ağrıdığından dolayı büküldüğünü gören kimse, fakir olur ve durumu bozulur. Bir kimsenin rüyada sırtında meydana gelen ağrı kardeşinin ölümüne işarettir.

* Sırt, adamın işlerinde sığındığı şöhret ve mal sahibi bir kimsedir. Bundan dolayı rüyada insanın sırtında meydana gelen ağrı onun dayandığı büyüğüne aittir. Bazı tabirciler, sırt elbise veya yorgan ve yatak gibi şeylerin dış yüzüdür, dediler. Bunun için bir kimsenin, rüyada sırtında meydana gelen herhangi bir şey o kimsenin elbise veya yorganının dışında meydana gelir.

* Rüyada sırtının ağrıdığını gören kimsenin, güvendiği büyüğü hapsedilir. Rüyada sırtına bir ağır yük yüklendiğini görse, büyük bir borç altına girer.

* Bazı tabirciler, rüyada sırta yüklenilen ağır yük, kötü komşudur, dediler. Rüyada belinin kırıldığını gören kimsenin, kuvvetinin gitmesine veya kendisinin ya da ev ihtiyaçlarını gören kimsenin öleceğine işarettir.

* Rüyada sırta yüklenilen ağır yük, keder, hata veya günahlardır. Bir kimse rüyada sırtına tabut, eşya veya kumaş yüklendiğini görse, üzerinde toplanacak borçlara işarettir. Rüyada sırtına odun yüklendiğini gören kimse, gıybet ve koğuculuk yapar.

* Hasta olan bir kimse rüyada belinin kırıldığını görse, ona yardım eden bir adamın ölümüne veya onun fakir olmasına ve elinde bulunan şeyin azalmasına işarettir.

* Bazı tabirciler, sırtında ağır bir yük bulunduğunu görmek, çolukçocuğunun çok, malının azlığına işarettir, dediler.

* Rüyada kambur bir adam gören kimsenin malının artmasına veya uzun ömürlü olmasına bazen de çoluk çocuğunun çokluğuna işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
18 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.