Rüyada Tavşan Görmek Ne Demek?

Rüyada Tavşan Görmek

* Rüyada tavşan görmek, ahlaksız bir eşe, tavşan yavruları kedere ve hüzne delalet eder.

* Cabir’ül-Magribi’ye göre; rüyada tavşan vakarlı iyi bir eştir. Kendisine ait olan bir tavşanın öldüğünü gören, eşi yüzünden bir musibete uğrar. Bir tavşanın kendisi ile konuştuğunu gören, herkesi şaşırtacak bir kadınla arkadaşlık eder. Tavşanın ensesini öptüğünü gören, eşiyle ters taraftan ilişki kurar.

* Rüyada tavsan görmek eşe, yakalamak tutmak ise evlenmeye işarettir. Tavşanı kestiğini görmek eşinden ayrılmaya delalet eder. Bazısı, tavşan görmek hayırlı değildir, diyor.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada tavşan, kadındır. Tavşan tuttuğunu gören kimse evlenir. Tavşan kestiğini görmek, alacağı hanımın ömrünün az olacağına işarettir. Bazı tabirciler, tavşan görmek, korkak bir insana bazı tabirciler ise, tavşan kötü huylu bir kadına işarettir, dediler.

* Eline tavşan geçtiğini gören kimse ahlaksız bir hanım alır. Tavşanın etinden, derisinden bir şey aldığını gören kimseye hanımı tarafından az bir hayır isabet eder. Eline tavşan yavrusu geçtiğini gören kimseye üzüntü, keder ve musibet erişir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
25 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.