Rüyada Tüfek ve Kurşun Görmek Ne Demek?

büyükleri tarafından doğru yola gelmesi için nasihat edilir. Tüfek ile kurşun atıp hedefe isabet ettiren, doğru konuşur. Hedefe isabet ettiremeyen yalan söyler.

Yeni bir tüfek yaptığını gören, bir kadınla evlenir ve ondan bir oğlu olur.

Elindeki tüfeği doldurduğunu gören evlenir ve ömür boyu aynı eşiyle yaşar.

Tüfeğini satarak parasını aldığını gören, eşini çok sever. Kendisine fişekleriyle birlikte bir tüfek verildiğini gören muradına erer.

Güzel ve temiz bir tüfeği olduğunu gören Allah’ın (C.C) emirlerini yerine getirir. Rüyasında eşine bir tüfek verdiğini görenin bir kızı olur.

Tüfeğe mermi sürdüğünü görmek, yolculuğa işarettir. Kendisine mekanizması olmayan bir tüfek verildiğini gören, akrabasından hayır görmez.

Bir kılıf içinde tüfek görenin karısı hamile kalir. Rüyada tüfeğinin kendi kendine patladığını gören çok yaşar. Kırılan tüfeğini tamir ettirdiğini görmek, kaybolan bir şeyinin bulunacağına delalet eder.

Rüyada tüfek ve tabanca görmek, düşmanla tabir olunur. Elinde bir tüfek ve tabanca gören, düşmanına üstün gelmeye hazırlanmıştır.

Tüfek veya tabanca mermisi yakıcı sözlerdir. Bunlardan birinin kendisine isabet ettiğini gören, düşman tarafından muzır ve kötü bir söze uğrar. Gelen mermiden yaralandığını gören, düşman tarafından zarar görür.

Kendi attığı kurşunun karşısındakini vurduğunu gören, düşmanını zarara sokar.

Düşmanın attığı kurşundan yaralanmadığını görmek,

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
11 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.