Rüyada Türbe ve Mezarlık Görmek Ne Demek?

Rüyada Türbe ve Mezarlık Görmek

* Nebilerden birinin türbe ve mezarını görmek, hayır ve bereket geleceğini müjdeler. Bu rüyayı gören bekar ise evlenir, günahkar ise tövbe eder. Rüyasında birinin mezarını kazdığını görmek, o mezar sahibinin iyi bir insan olduğuna ve sevap işlediğine delildir.

Rüyada Mezalık görmek ne anlama gelir?

Rüyada türbe görmek, iyi amel yapmaya, hayır ve iyilikte bulunmaya ve günahlardan tövbeye işarettir.

* Nebilerden, sahabelerden veya dünyada iyi tanınmış kimselerden birinin mezarını rüyasında ziyaret eden, kederden ve acı çekmekten ve sıkıntıdan kurtulur. Bir mezarlığı ziyaret ettiğini görmek, kanaat sahibi olmaya; mezarları temizlediğini ve onardığını görmek, dinine bağlı olduğuna; rızkının genişliğine; hasta ise iyileşeceğine; bu rüyayı gören kadın ise bir erkek çocuk doğuracağına; mezarlıkta pislik veya çöp gibi şeyler görmek, hayırsızlığa delalet eder.

* İslam mezarlığında yağmur yağdığını görmek, o yer halkına rahmet ve bereket geleceğine, mezarlığın temiz ve bakımlı olduğunu görmek hayır ve berekete; mezarlığını harap ve mezar taşlarının yıkık olduğunu görmek, bunun aksine işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
62 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.