Rüyada Yüzmek Görmek Ne Demek?

Rüyada Yüzmek

* Denizde yüzmek, ehli için ilimde arza uttuğu Rüyada Yüzmek, Yüzdüğünü Görmeksonuca ulaşmaya, manen ilerlemek isteyen biri ise bunu başarmaya, memuriye. Yüzmek bazen hapse girmeye. Yüzerek kıyıya çıkmak bir arzasundan vazgeçmeye yahut sıkıntıdan kurtulmaya. Nehir yahut denizde yüzmek din ve itikat güzelliğine yahut tevekkülle tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya delalet eder.

* Rüyasında yüzdüğünü görmek kişi için çok başarı kazanacağı iş yolculuğuna çıkacaktır. Kirli suda yüzdüğünü gören kimse kötü yollardan para kazanacak anlamındadır. Dipten yüzmek işleri herkesten gizleyerek yürüttüğünüzü işaret eder.

* Masmavi, berrak bir denizde yüzmek huzur, başarı, rahat olarak yorumlanır.

* Rüyada denizde, gölde, nehirde yahut havuzda yüzdüğünüzü görmek, bir çok günah işlediğinizden dolayı ruhunuzun azap çektiğine ve bu günahlardan arınmak için mutlaka ibadetlerinizi sıklaştırarak Cenab-ı Hakk’tan(CC) af ve magfiret etmesini talep etmenizin gerektiğine delalet eder.

Bir başka rivayete göre de:

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
61 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.