Rüyada Hurma Ağacı Görmek Ne Demek?

Hurma Ağacı

Hurma bahçesi, tanınan bir yerde ise, ağacı kerem ve şeref sahibi biriyle, tanınmayan bir yerde ise, kıskanç ve ahmak biriyle tabir olunur.

Rüyasında hurma ağacı diktiğini gören şeref kazanır. Cömert ve iyi kalpli olur.

Hurma ağacına çıktığını hurma ağacının yaprağı dalı ve lifi helal mala delalet eder.

Evinde hurma ağacı görmek, asil bir kişi ile yakınlık peyda eyleyeceğine, bu ağacın kuruduğunu görmek, eşinden ayrılacağına, kuruduktan sonra tekrar yeşillendiğini görmek, ev halkından birinin hasta olup tekrar iyileşeceğine işarettir.

Ebu Said El-Vaiz’e göre: hurma ağacı bir şerefli insana yahut ana babasına itaat eden evlada, dal ve budaklarının çokluğu çoluk çocuğunun artacağına, kesilmesi şerefli bir kişinin vefatına delalet eder.

Hurma ağacının bulunduğu ve bittiği yerde olmak üzere bir çok hurma ağacına sahip olduğunu gören, büyük bir adam olur, çok kazançlı bir iş sahibi olur.

Şiddetli rüzgardan bir çok hurma ağaçlarının devrildiğini, kırıldığını görmek, zulüm yüzünden bir çok insanin felakete sürüklendiğine delalet eder.

Yangın çıkarak bir çok hurma ağacının yandığını görmek veya taun ve kolera gibi salgın bir hastalıktan memleketin bir çok ileri gelenlerinin öldüğüne şahit olmak o memlekete bir çok büyük adamların gelip yerleşeceklerine işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.