Rüyada Ok Görmek Ne Demek?

Rüyada Ok Görmek

Düşmana galip gelmeye, bir görev için gönderilen elçiye, bir kimseye yazılan mektuba işarettir.  Elinde ok görmek ise güce, mal yahut memuriyete delalettir.

Rüyada Ok Atmak

Attığı oku hedefe isabet ettirdiğini görmek, çocuk arzu ediyorsa, doğacak çocuğun erkek olmasına; diğerleri için istediği şeyin gerçekleşmesine işaret eder. Halkın üzerine ok attığını görmek, onlar hakkında kötü ve yaramaz söz söylemeye işaret eder. İki grup insanın birbirlerine ok attıklarını görmek ise bu insanlar arasında bir ihtilaf bulunduğuna dair yorumlanır.

Rüyada Kadının Ok Atması

Bir kadının kendine doğru ok attığını görmek, o kadının ok attığı kimseyi sevmesine, onun da, bu kadına gönül vermesine işarettir.

Rüyada Ok Çıkarmak

Kılıftan ok çıkarmak rızkın artmasına, erkek evlada işaret eder.

Rüyada Ok Taşımak

Bir kimsenin üzerinde ok taşıdığını görmesi, pek yakında büyük bir şöhrete ulaşacağına ve halk arasında itibar kazanacağına delalet eder.

Rüyada Okla Nişan Almak

Okun yaya takılarak bir hedefe nişan alındığını veya aldığını gören, biriyle evlenmek için adım atar. Oku attığını veya atıldığını gören kimse evlenir.

 

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
2 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.