Rüyada Sucu Görmek Ne Demek?

Sucu

* Takva ve iyilik sahibi, ilimiyle göğüslere, hikmetle kalplere etki yapan kimseye yahut zengin olmaya, rızka ve büyüklere yaklaşmaya. Kase ve bardakla su dağıtan kimse, bilgine, vaiz ve nasihat ehline, iyilksever kimseye, Kırba ve teste ile su taşıyan kimse, her yönüyle emin olan kimseye. Sucunun tulumunun su akıtması onun ishal olmasına delalet eder.

* Rüyada görülen sucu, takva ve iyilik sahibi bir kimsedir. Çünkü suculuk, sevap işlemenin en faziletlisidir. Sucu, yaptığı iş mukabilinde ücret almadığı taktirde, elinden çok hayır meydana gelir. Sucunun bir kabı doldurup yerine götürmesi, onun biriktireceği mala işarettir.

* Sucuyu görmek, ilmiyle, gögüslere; hikmetiyle, kalplere şifa veren kimseye, rızka işarettir. Bazen de, sucuyu görmek, halk arasında hayır ile çalışmaya, bazen eşyayı sahibine gönderen simsara işarettir. Sucuyu görmek, şer ve düşmanlığa ve oyun oynamaya işarettir.

* Sucunun bir kimsenin kabıyla su yüklenmesi ve ondan para alması onun günahını üzerine almasına ve suyu götürdüğü kimseye, sultanın adamlarından birisinden birikmiş mal götürmesine işarettir. Çünkü nehir sultandır, kap içerisindeki su da birikmiş maldır. Kase ve bardaklarla su veren kimse, alim ve vaiz gibi dindar ve güzel fiil sahibidir. Kirba ve testi ile su yükleyen kimseler, mal ve emanet üzerine emin kimselerdir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!

Konu İle İlgili Aramalar:

https://www ruyatabirlerikitabi com/tag/ruyada-su-satan-birini-gormek, https://www ruyatabirlerikitabi com/tag/ruyada-su-satan-kimse-gormek
Etiketler:, , ,
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.