Rüyada Susuzluk Görmek Ne Demek?

Rüyada Susuzluk, Rüyada Susuz Kalmak, Rüyada Susuz Olduğunu Görmek

Rüyada susuzluk, Fitneci ve bozguncu insanların ahlakı ile ahlaklanmaya, dinde bozukluğa, nikahını tazelemek gerektiğine, ekim işlerinin durgunluğuna delalet eder.

Rüyada susuz olduğunu görmek yorgunluğa ve zorluğa, din ve dünyada fesada yorumlanır.

Kirmani’ye göre, rüyada kendisini susamış gören, kendi de bilmediği bir işin arkasından koşar.

Ebu Sait El-Vaiz’e göre; susuzluk rüyası dinde akşama olması ile tabir olunur. Susamış olup bir nehirden içmek istediği halde, içmediğini ve içemediğini gören, hüzün ve kederden kurtulur.

Bazı tabircilere göre, rüyada susuzluk şiddetli ihtiyaca işarettir. Susuz olup içmek için su aradığını ve bulamadığını görmek, çalıştığı işte başarılı olamayacağına delalet eder. Uykuda susuzluğunu gerektiren bir sebepten dolayı kendisini susamış gören kimsenin rüyası tabir edilemez. Çünkü ahlamdır (yorumu olmaz).

Bir başka rivayete göre de:
Rüyada susuzluk, dinde bozukluktur. Susuz bir kimse bir ırmaktan su içmeyi arzu ettiği halde içemediğini görse, üzüntü ve kederden kurtulur.

Su içmek istediği halde içmeye kadir olamadığını veya kendisini bir ırmak, göze yahut bir kuyunun yanında durduğunu ve suya yetişemediğini görse, o kimsenin arzu ettiği şeye erişemeyeceğine işarettir.

Rüyada susuzluk, mal, tarla ve çiftçilerin hallerinin durgunluğuna işarettir. Bazen fakirliğe, ticaret sahiplerinin işlerinin durgunluğuna ve yanında bulunmayan bir kimseyi arzulamaya işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
12 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.