Rüyada Tabut Görmek Ne Demek?

Rüyada Tabut GörmekRüyada Tabut Görmek

* Rüyada tabut görmek mülke, yol hazırlığına; bazen üzüntü ve uğursuzluğa. Tabut içinde olduğunu görmek saltanata, zafer bulmaya, muradına ermeye, kaybolanın bulunmasına. Tabut verilmesi ilme, güzel huya ve kar eden işlere delalet eder.

* Tabut , güçlükleri yenmeye, galibiyete işarettir. Tabutu açık görmek, zorlukların dikkatsizlikten ileri geldiğine; tabutun içinde birisi varsa, yakında ondan sağlık haberi alınacağına; içindeki yabancı biriyse, ileride iyi bir dostluk kurulacağına işarettir.

Ayrıca Bakınız: KefenTabutÖlü / ÖlümÖlü Yıkamak.)

* Rüyada tabut görmek, zorlukların üstesinden gelmeye ve kazanca yorumlanır. Tabutu açık görmek, daha dikkatli olmazsanız birçok zorlukla karşı karşıya kalacaksınız demektir. Bazen kötü anlam içeren bir rüyadır.

* Bu rüya olumsuz anlamlar içerir. Sevdiklerinizle ilgili sorunlar yaşayabilir ya da borçlanabilirsiniz. Yeni durumlar, değişen koşullar, beklenmedik olaylar olarak yorumlanır.

* Tabut, büyük bir mülktür. Tabut içinde olduğunu gören, saltanata nail olur. Bazı tabirciler bu rüyayı gören düşmanından korkar ve düşmana karşı düşmanlık yapmaktan acizdir, dediler. Bazıları ise, bu rüya to müddetten sonra ser ve kötülüklerden kurtulmaya delalet eder, demişlerdir. Bazıları da, kaybı olan için bu rüya kaybının bulunmasına als mettir, demiştir. Bazı tabirciler de, kendisini tabut üzerinde görenin bir vasiyyet veya düşmanlığı vardır. Yakında zafer ve muradına nail olur.

* Kendisine bir tabut verildiğini gören kimse ilim, güzel huy ve kar sahibi olur. Tabut görmek, üzüntü ve uğursuzluğa bazan, yol hazırlığına delalet eder. Değirmencinin un koyduğu tabutunu ve teknesini görmek, hak ile batıl arasını ayıran hakime, ilim ve hidayete delalet eder.

* Rüyada tabut görmek, kötü bir haberlede yorumlanır. Boş tabut yakınlarınızdan birinin, dolu tabut görmek ise ev halkından birinin öleceğine işarette sayılmıştır.

* Tabirinde teneşir ile tabut aynı manaya gelir. Rüyasında teneşire konulduğunu görenin mali artar. Eliyle teneşir yaptığını gören halka iyilik eder. Bir teneşir yapılmasını emrettiğini gören sevaba ulaşır. Teneşirin kırıldığını görmek iyi değildir. Rüyada tabut görmek iyidir.

* Kirmani’ye göre; rüyasında bir tabut satın aldığını veya kendisine bağışlandığını veya evinde bulunduğunu görenin mülkü ziyade olur. Bazılarına göre; rüyada tabut görmek, erkeğin karısı ve dükkanıyla tabir olunur. Bu yüzden tabutta göreceğiniz iyi ve sağlam yapılmış olduğunu görenin karısı namuslu olur. Bir rivayete göre, ticareti artar.

* Tabutun eski, delik deşik, kurt yemiş olduğunu görmek, karisinin iffetsizligine, kendisine yar olmadigina, ahlaksızlığına ve huysuz olmasına delalet eder. Rüyada yeni tabut görmek, san ile tabir olunur. Rüyasıinda kendisi için yeni bir tabut aldığını gören, bir yere memur olur, tüccar ise ticareti artar, zengin ise parası ziyadelesir. Fakir ise bolluğa erer. Kendi haline göre yükselir.

Bir başka rivayete göre de:
* Tabut, büyük bir mülktür. Tabut içinde olduğunu gören, saltanata nail olur. Bazı tabirciler bu rüyayı gören düşmanından korkar ve düşmana karşı düşmanlık yapmaktan acizdir, dediler. Bazıları ise, bu rüya bir müddetten sonra şer ve kötülüklerden kurtulmaya işarettir, demişlerdir. Bazıları da, kaybı olan için bu rüya kaybının bulunmasına alamettir, demiştir.

* Bazı tabirciler de, kendisini tabut üzerinde gören kimse zafer ve muradına nail olur. Kendisine bir tabut verildiğini gören kimse ilim, güzel huy ve kar sahibi olur. Tabut görmek, üzüntü ve uğursuzluğa bazen, yol hazırlama işarettir.Bu kötü anlam içeren bir rüyadır. Yakında sevdiklerinizden birini kaybedebilirsiniz. Bu rüya ayrıca, çok borçlandığınız anlamına da gelir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
119 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.