Rüyada Takunya Görmek Ne Demek?

Takunya

* Yolculuğa, ortağa, evin hanımına, dosta, dadıya. Takunya satın aldığını fakat onunla yürüyemediğini görmek evlenmeye, yürümek ise evlenmeye. Takunya kayışının kopması yolculuğu iptal etmeye.

* Tek takunya ile yürümek eş ve dosttan ayrılmaya. Takunya takvayya, tövbe etmeye de delalet eder.

* Rüyada takunya görmek, işlerinizin ağır bir tempoda ilerlediğine işarettir.

* Rüyada görülen takunya, zevce, dadı, dost, ortak ve yolculuktur. Rüyada takunya satın aldığını ve onunla yürümediğini gören kimse, bir kadınla evlenir. Onlarla yürüyen kimse kara yoluyla uzak bir yere yolculuk.

* Rüyada takunyalarının kayışının kırıldığını gören kimse, yolculuğu terkeder. Rüyada tek takunya ile yürüdüğünü gören kimse, kocası veya ortağından ayrılır. Rüyada takunyalarını çıkardığını gören kimse, memur olur.

* Rüyada takunyalarını kaybettiğini gören kimsenin, bineği çalınır. Rüyada takunyalarının düştüğünü gören kimsenin, hanımının tutumu zemmedilir. Müsterek takunyalar, kız çocuğuna işarettir. Takunyalar gümüşten olursa, saldırgan bir kadınla; ağaçtan otursa, karıştırıcı bir kadınla, tabir edilir.

Ayrıca Bakınız: Takunyacı,Terlik

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.