Rüyada Uyumak Görmek Ne Demek?

umum insanlar hakkında kötülüğe veya piyasanın pahalı olmasına işarettir. Bazen de bu rüya, müşkil işlerin olmasına işarettir. Eğer halk, kıtlık ve pahalılık içindeyseler ve bir kimse de onların uykuda olduklarını görürse, bu rüya, Allah-u Teala’nın onlardan kıtlık ve pahalılığı kaldırmasına işarettir.

Bir kimsenin, arkası üzerine uyuduğunu görmesi, onun dünyaca nail olacağı kuvvet ve kudrete işarettir. Uyku, üzüntü ve kederin gitmesine de işarettir. Yüz üzerine uyumak iyi değildir. Bekar kızlar için uyku nikaha işarettir.

Bazı tabirciler, uyku, günahın bitmesine işarettir, dediler. Bazı tabirciler de, uyku, aklı örten sarhoşluk, bazıları ise, hastalıktır, dediler. Korkan bir kimse rüyada uyuduğunu görse, korktuğundan emin olur.

Bazı tabirciler, uyku, işlerden gaflet etmeye işarettir, dediler.

Arka üzerine uyumak, işi ve nasihatların gafletine zillet ve ölüme bazı kerede işinden ayrılmaya ve işleri bitirmeye işarettir. Yan üzerine uyumak, hayır yahut hastalık ve ölümdür. Bir kimse birçok ağaçlar altında sağına ve soluna yattığını görse, onun nesil çok olur. Karnı üzerine yatmak, yer kazanmaya, mal ve evlada işarettir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
12 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.