Rüyada Yanak Görmek Ne Demek?

Yanak

* Yüzün yan kısımlarından birini (yanak) görmek hayra, iyi geçime, bolluk ve ferahlığa, nasip ve sevince, amel ve sanata. Yanakta görülen dolgunluk ve güzellik bu sayılan şeylerdeki iyi hale, aksi ise yukarıda sayılanlarda müşühade edilen olumsuzluklara. Yanak bazan korku, üzüntü, hastalık yahut değerden düşmeye delalet eder.

* İnsanın rüyada yanağını görmesi, bolluğa, hayra ve refaha yorumlanır

* Rüyada kendi yanaklarını gören bolluk ve berekete kavuşur. Yanak görmek bir rivayete göre de yoksulluğa ve sağlığın bozulmasına işaret sayılır.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada yanak görmek, hayra, bolluğa, geçime, ferahlığa, durumun kötüleşmesine, üzüntü, keder, sihhat ve hastalığa alamettir. Yanaklar kişinin ameline, kırmızılığı ve elliliği, rütbe ve makamına, hastalıklardan kurtulmaya, nasib ve sevince işarettir.

* Yanağın sarılığı veya siyahlığı, korku, üzüntü ve itibardan düşmesine işarettir. Rüyada görülen iki yanak, insanın kendisiyle güzelleştiği veya sevdiği şeye işarettir. Bazen de yanaklar, onları öpen kimseye işarettir. Yanaklardan meydana gelen şey, onları öpenin bozukluğuna işarettir. Bazen yanak tozlu topraklı olursa, meskenete işarettir. Bu işe dindarlar için, Allah (C.C.) indinde ziyadelik ve yüceliktir.

ARADAĞINIZ TABİRİ BULAMADINIZMI?
RÜYALARINIZI BİZE YAZIN ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YORUMLAYALIM.
HEMEN TIKLAYIN!!!
6 Yorum
Sayfamızı Beğenenlerin Rüyaları Daha hızlı yorumlanacaktır!. Lütfen bize destek olmak için Facebook'ta Rüyatabirlerikitabi.com'u beğenin paylaşın...

Rüyanı Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.